Traktor Digger – praca na budowie w wersji mobilnej

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda praca na budowie, na przykład, operatora koparek? Jeżeli tak i doszliście do wniosku, że jest to zajęcie, do którego w ogóle nie jest potrzebna umiejętność logicznego myślenia, produkcja z tego wpisu powinna wyprowadzić Was z błędu. Drodzy Czytelnicy, przed Wami dość popularna ostatnio gra Traktor Digger.

Opisywana przez nas gra ostatnio okupuje wysokie miejsca w kategorii najpopularniejszych gier w GooglePlay. Gdyby nie to, pewnie w ogóle na tę produkcję byśmy nie natrafili. Nie ukrywamy bowiem, że środowisko koparek, dźwigów czy rusztowań jest nam całkowicie obce i raczej nie zwykliśmy szukać produkcji osadzonych w takim środowisku.

Zadanie gracza w opisywanej przez nas grze wydaje się dość proste: musimy do specjalnej ciężarówki transportować traktorem bądź koparką znalezienie przez nas na budowie kawałki złota. Pierwsze oferowane poziomy nie są jakimś specjalnym wyzwaniem, ale z czasem robi się coraz trudniej. Właśnie wtedy przydaje się wspomniana przez nas umiejętność logicznego myślenia, która raczej rzadko stosowana jest w praktyce w przypadku wszelkiego rodzaju symulatorów jazdy.

Początkowo martwiliśmy się nieco o sterowanie, jednak trzeba przyznać, że wcale nie jest ono tak złe, na jakie wygląda. W produkcie Kurius Games do dyspozycji gracza oddane zostają dwie wirtualne gałki. Jedna służy do poruszania się sterowanym przez nas pojazdem, natomiast druga umożliwia nam odpowiednie ustawienie tzw. „łychy”. Być może w ciągu pierwszych kilku minut będziecie mieć pewne problemy z „wyczuciem” sterowania, ale dość szybko powinniście do niego przywyknąć.

Na koniec warto poruszyć jeszcze jedną ważną kwestię związaną z aplikacją Traktor Digger, czyli napisać o oprawie graficznej. Nie należy bowiem ona do najładniejszych, a nawet powiedzieć można, że wygląda wyjątkowo nieciekawie. Dlatego właśnie śmiało powiedzieć można, że mobilny produkt studia Kurius Games nie jest przeznaczony dla wszystkich, a na pewno nie powinni testować go miłośnicy „czystego” trójwymiaru.

Traktor Digger pobrać można z Google Play zupełnie za darmo. Niestety, w grze – bez wydawania prawdziwych pieniędzy – można wypróbować tylko część leveli.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button