Train Crisis – dla tych, co od dziecka marzą o kolejce elektrycznej

Nie jeden chłopak w latach swojego dzieciństwa marzył pewnie o kolejce elektrycznej. Niestety nie każdy ostatecznie  ją otrzymał, ale przecież nie wszystko jeszcze stracone – od czego w końcu jest smartfon z Androidem i ciekawa gra Train Crisis, w której będziemy musieli pokazać, że jesteśmy w stanie zapanować nad jadącymi z różnych stron pociągami?

Train Crisis to bardzo ciekawe połączenie gry, która nie tylko potrafi zapewnić rozrywkę wymagającą myślenia, ale również przenosi nas w czasie i pozwala nam zaobserwować na własne oczy przemiany, jakie miały miejsce w dziejach naszej ludzkości.

Jak już w pewnym sensie wspomnieliśmy we wstępie, zadaniem gracza w opisywanej przez nas produkcji jest doprowadzenie danego pociągu do wybranej stacji. Oczywiście, jak to zwykle bywa, pierwsze poziomy są dość proste, lecz z biegiem czasu zaczyna się robić coraz gorzej i niekiedy trzeba trochę pokombinować, zanim ostatecznie wykona się konkretne zadanie. Na drodze naszego pojazdu zaczną bowiem stawać inne maszyny jadące na tych samych torach, co utrudni nam przejście levelu.

Gra kończy się wraz z przejściem 42 poziomu, nie musisz więc martwić się o to, że zbyt szybko będziesz zmuszony odinstalować Train Crisis ze swojego smartfona. Tym bardziej, że żaden z leveli nie jest taki sam, jak reszta, ponieważ odwołuje się do innego okresu w historii naszej planety (pisaliśmy o tym kilka linijek wcześniej).

Pisząc o produkcji U-Play Online nie można też nie wspomnieć o ładnie prezentującej się grafice, która sprawia, że naprawdę w Train Crisis ma się ochotę grać nawet wtedy, gdy niektóre poziomy zaczynają nas pomału denerwować.

Opisywaną przez nas w tym wpisie grę znajdziecie w Android Markecie. Dostępna jest w pełnej wersji oraz Lite.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button