Tongue Tied – psy związane językami wkraczają do akcji!

Nie jesteśmy do końca pewni, dlaczego w ostatnim czasie można w sieci znaleźć coraz większą ilość mobilnych gier, w których główni bohaterowie są ze sobą złączeni. Ostatnio pisaliśmy o alpinistach połączonych linami, natomiast dzisiaj powiemy coś więcej o psach, którym związały się języki i za żadne skarby nie mogą ich rozdzielić. Przed Wami opis Tongue Tied, androidowej produkcji z czteronożnymi przyjaciółmi w pierwszoplanowych rolach.

Szczerze powiedziawszy, opisywana w tym wpisie gra nie do końca przypadła nam do gustu. Być może dlatego, że nie jesteśmy zbytnimi fanami zwierząt, a może po prostu dlatego, że nie lubimy tego typu gier. Znamy jednak kilka osób, które Tongue Tied bardzo sobie cenią i uważają wręcz, iż niemożliwe jest, by jakaś osoba nie polubiła rozgrywki z sympatycznymi pieskami. Dlatego – między innymi – postanowiliśmy właśnie opisać naszym Czytelnikom produkcję studia Mojo Bones, tak aby każdy z nich mógł sam odpowiedzieć sobie na pytanie czy „kręcą go” platformówki w nieco innym stylu.

O samych zasadach Tongue Tied nie trzeba wiele pisać. W grze jesteśmy bowiem – jak już pisaliśmy – dwoma pieskami, którym związano języki. Naszym zadaniem jest natomiast zbieranie monet, unikanie przeszkód i przechodzenie do kolejnych poziomów. Jednym słowem, musimy robić wszystko, co w tradycyjnych platformówkach.

W sumie do przejścia jest aż 60 leveli (w tym momencie), co z pewnością można zaliczyć do plusów opisywanego w tym wpisie produktu. Warto też napisać o dość ciekawym sterowaniu, które początkowo wydaje się trudne, lecz po jakimś czasie jest już prawdziwym atutem Tongue Tied.

To, co przede wszystkim może podobać się w produkcie ekipy Mojo Bone, to na pewno ładnie prezentująca się, bajkowa oprawa graficzna, która jest bardzo przyjemna dla oka jak na grę niewymagającą bardzo wydajnego sprzętu.

Oczywiście, niektórych z Was może nieco zniechęcić do Tongue Tied sam fakt, że jest grą płatną. Uważamy jednak, iż nieco ponad trzy złote warto czasem zapłacić w Android Markecie, nawet jeśli dana gra nie okaże się wielkim hitem.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button