Tofu Notes – lista zakupów i prosty notes w jednym

Szukasz prostego, nieskomplikowanego notesu mobilnego, który poza standardową funkcją będzie oferował, na przykład, listę zakupów czy To Do?  Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie dość ciekawą propozycję, Tofu Notes, jedną z najpraktyczniejszych aplikacji dostępnych dla użytkowników telefonów z systemem Android.

Większość naszych Czytelników przekonała się już pewnie do notesów mobilnych. Tego typu aplikacje szczególnie przydają się wtedy, gdy musimy coś szybko zanotować, lecz akurat pod ręką nie mamy tradycyjnej kartki papieru oraz ołówka bądź długopisu.

Tak jak już wspomnieliśmy na wstępie, Tofu Notes nie należy do aplikacji skomplikowanych, tak więcej nie liczcie na to, że będzie on umożliwiał Wam zmianę czcionki z obszernej bazy, bowiem opisywany przez nas program nie posiada nawet funkcji pogrubiania czy podkreślania tekstu, nad czym czasami nieco można ubolewać, bo przecież zdarzają się sytuacje, że potrzebujemy wyróżnić jakąś część naszej notatki.

To, co spodobało nam się przede wszystkim w Tofu Notes, to opcja umożliwiająca ustawianie przypomnień do konkretnych notatek, co jest dość przydatną funkcją, szczególnie dla zapominalskich, do których po części – w natłoku spraw na głowie – należy pewnie w dzisiejszych czasach większość z nas.

Co bardzo ważne, aplikacja stworzona przez SpaceTofu nie tylko daje nam możliwość sporządzania tradycyjnych notatek, lecz także umożliwia tworzenie list zakupów bądź tzw. List To-Do, a więc, mówiąc po naszemu, listy zadań do zrobienia w danym dniu.

Można więc śmiało powiedzieć, że Tofu Notes jest prostym narzędziem, jednak dostępne w nim funkcje powinny zadowolić nawet nieco bardziej wymagającego użytkownika.

Niestety, póki co nie zanosi się, że opisywany w tym wpisie program będzie dostępny w języku polskim. Na szczęście – dla większości – język angielski zastosowany w Tofu Notes jest na tyle prosty, że jest w stanie zrozumieć go dosłownie każdy.

Aplikację do notatek stworzoną przez SpaceTofu można pobrać z Android Marketu zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button