TMNT: ROOFTOP RUN – runner z wojowniczymi żółwiami ninja

Wojownicze Żółwie Ninja do dzisiaj są jednymi z moich ulubionych superbohaterów, jakich podziwiałem w dzieciństwie. Nie muszę więc chyba mówić, jak bardzo ucieszyłem się, gdy znalazłem w Google Play grę o nazwie TMNT: ROOFTOP RUN, która jest runnerem z popularnymi żółwiami znanymi z kreskówek.

Jak się zapewne domyślacie, w TMNT: ROOFTOP RUN wcielamy się w jednego z czterech wojowniczych żółwi ninja. Nasze zadanie – jak to w runnerze – jest proste, musimy biec przed siebie dopóty, dopóki nie stracimy całego życia. Jego poziom spada nam wskutek wielu sytuacji. Czasem po prostu wpadamy na jakiegoś przeciwnika, a czasem nie zdążymy przeskoczyć jakiejś przeszkody.

Dużym plusem gry jest fakt, iż już od samego początku mamy w niej do wyboru wszystkich głównych bohaterów. Jeżeli chcemy możemy, sterować Leo, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z usług Donatello, Michelangelo i Raphael. To spory plus. Nie można jednak zapominać, że TMNT: ROOFTOP RUN kosztuje w Google Play prawie trzynaście zotych, co jak na tego typu grę jest bardzo wygórowaną ceną.

Oprawa graficzna opisywanej produkcji prezentuje się bardzo dobrze. Cóż, widać, że ludzie z MTV troszkę nad grą siedzieli, zanim postanowili opublikować ją w Google Play. Czy jednak tylko dla samego wyglądu i sentymentu do wojowniczych żółwi ninja warto pobrać TMNT: ROOFTOP RUN? Wydaje mi się, że nie. I mówię to z dużym bólem.

TMNT: ROOFTOP RUN do pobrania za 12,47 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button