Tiny Troopers – bombowa gra od Chillingo

Macie ochotę pobawić się trochę w żołnierzy ratujących świat? Jeżeli odpowiedzieliście na to pytanie twierdząco, to z całą pewnością powinniście zapoznać się z treścią tego wpisu. Przedstawimy w nim bowiem bardzo interesującą produkcję Tiny Troopers, od której już po pierwszym uruchomieniu bardzo ciężko jest się oderwać.

W grze z tego wpisu przyjdzie Wam sterować żołnierzami. Czasem będzie ich dwóch, a czasem trochę więcej. Szczerze powiedziawszy, ciężko jest opisać zasady obowiązujące w Tiny Troopers, a to dlatego, że każda plansza wymaga od nas wykonania nieco innego zadania.

Oczywiście, na każdym levelu głównie zabija się naszych wrogów, ale powodów dla jakich to robimy, jest kilka. Nie będziemy ich tu jednak zdradzać, bo nie chcemy psuć Wam zabawy, a ta towarzysząca rozgrywce w Tiny Troopers jest naprawdę bardzo dobra.

Jeśli chodzi o ciekawe elementy rozgrywki, to na pewno na dużą uwagę zasługuje w niej system osiągnięć i awansów naszych żołnierzy. Za wykonywane zadania otrzymujemy punkty doświadczenia, a do tego możemy – dzięki zebranym monetom – zmodyfikować uzbrojenie konkretnego osobnika czy kupić nową, efektywniejszą broń. Nie jest to wprawdzie żadna nowość, ale na pewno dodaje grze dodatkowego smaczku i sprawia, że nie sposób się czasem oderwać od telefonu czy też tabletu, używając produktu Chillingo.

Na pewno atutem opisywanej przez nas aplikacji jest również jej oprawa audiowizualna. Efekty dźwiękowe zastosowane w grze robią naprawdę pozytywne wrażenie już od pierwszego uruchomienia gry. Tak samo zresztą jest z ładnie prezentującą się oprawą graficzną, cieszącą oko na dosłownie każdym kroku.

Tiny Troopers można pobrać z AppStore za 0,79€. W trakcie gry istnieje możliwość skorzystania z mikropłatności, ale, naszym zdaniem, nie jest to niezbędne do wykonania wszystkich misji.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button