Tiny Run Seasons – bieganie ze świętym Mikołajem

Z okazji święta zwanego Mikołajkami postanowiliśmy przygotować specjalnie dla Was wpis o grze, której głównym bohaterem jest święty obdarowujący ludzi prezentami. Wspomniana produkcja nosi nazwę Tiny Run Season i można ją obecnie pobrać z Google Play całkowicie za darmo!

W Tiny Run Season wcielamy się w postać Mikołaja, a nasze zadanie – wbrew pozorom – nie polega na rozdawaniu prezentów, skacząc od komina do komina. Opisywana gra pozwala nam wziąć udział w wyścigu, gdzie najpopularniejszy święty świata walczy z takimi charakterami jak rekin czy rekino-dinozaur o miano super-szybkiego osobnika.

Twórcy gry z tego wpisu postanowili zrobić wszystko, by ich apka zaczynała się nudzić znacznie później, niż większość runnerów. Właśnie dlatego przygotowano w Tiny Run Season całą masę poziomów do przejścia, a także power-upów i głównych postaci z różnymi zdolnościami do odblokowania.

Sterowanie w grze odbywa się przy pomocy zaledwie dwóch przycisków. Jeden służy do oddawania skoku, a drugi dodaje nam odpowiedniej do biegu mocy. Mimo że z początku Tiny Run Season wydaje się dziecinnie proste, możecie mi wierzyć bądź nie – sprawi Wam wiele problemów.

Grafika zastosowana w produkcji nie jest najlepszą z najlepszych, lecz wygląda całkiem solidnie. Uważam, że gorzej jest z dźwiękami, które mogłyby – moim zdaniem – lepiej oddawać klimat zbliżających się świąt.

Tiny Run Season do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button