Tiny Little Racing 2 – wyścigi zabawek

Mieliście w dzieciństwie całą masę zabawkowych samochodów, którym tworzyliście tory wyścigowe? Jeżeli tak, dziecko powinna w Was obudzić gra o nazwie Tiny Little Racing 2, o której napiszemy Wam więcej w tym wpisie.

Jak sama nazwa gry na to wskazuje, Tiny Little Racing 2 pozwala nam sterować zabawkowym samochodem, biorącym udział w wyścigach w pokoju dla dzieci. Oczywiście, naszym celem jest zdobywanie pierwszych miejsc w rywalizacjach z innymi kierowcami – zarówno tymi komputerowymi, jak i realnymi.

Tiny Little Racing 2 oferuje nam kilka trybów gry. Do wyboru mamy, między innym, career mode, quick races, time trial, cups i multiplaye. Ten ostatni daje nam szansę sprawdzenia swoich umiejętności w walce ze znajomymi. Oczywiście, wszystko to przy pomocy sieci LAN.

W opisywanej grze możemy kierować 24 modelami samochodów. Większość z nich jest na samym początku niedostępna. Wraz z naszym postępem w wirtualnej karierze, garaż z samochodami systematycznie się zapełnia. Nie wiem, jak jest z Wami, ale mnie tego typu system mobilizuje do działania.

Sterowanie w Tiny Little Racing 2 opiera się na wirtualnych przyciskach. Strzałki po lewej stronie ekranu odpowiedzialne są za kierunek jazdy, natomiast guziki po prawej pozwalają nam dodać gazu, zahamować oraz użyć turbodoładowania.

Śmiem wątpić, że gra z tego wpisu jest najlepszą samochodówką w Google Play. Nie zmienia to jednak faktu, iż jest całkiem ciekawą i godną uwagi produkcją, którą można mieć całkowicie za darmo.

Tiny Little Racing 2 do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button