Tiny Heroes – kolejny godny polecenia tower defense

Jesteś fanem gier typu „tower defense” i szukasz ciekawych produkcji, w których miałbyś okazję bronić swoich cennych skarbów, ogromnych zamków albo pary królewskiej? Jeżeli tak, to powinieneś zapoznać się z treścią niniejszego wpisu, gdyż opiszemy w nim świetnego tower defense’a, „Tiny Heroes”, którego można z AppStore pobrać zupełnie za darmo!

W Tiny Heroes wcielamy się w rolę zarządcy średniowiecznej armii, której zadaniem jest obrona znajdujących się na planszy skarbów w postaci złota i różnego rodzaju klejnotów. Można więc śmiało napisać, że produkcja z tego wpisu jest typowym tower defensem, choć na pewno trzeba też wspomnieć o kilku nowościach pojawiających się w aplikacji od Simutronics.

Do największych nowości, o których przed chwilą wspomnieliśmy, bez wątpienia należy rozkład plansz w opisywanej przez nas grze. Otóż w Tiny Heroes nie mamy do czynienia ze szczerym polem, na którym pojawiają się wrogowie, a my niszczymy ich, ślepo strzelając tym co mamy. Jak zatem wyglądają levele? W pewnym sensie można porównać je do labiryntów, w których znajdują się bronione przez nas przedmioty, a my musimy mieć oczy dookoła głowy, by nie pozwolić przeciwnikowi na zdobycie cennego złota oraz wartościowych kamieni szlachetnych.

Warto wspomnieć też o tym, że naszą armię modyfikujemy dzięki zebranym w grze surowcom, a nie pieniądzom, co też można zaliczyć za swego rodzaju nowość, choć taki system „surowcowy” już kiedyś gdzieś na pewno spotkaliśmy.

Atutem Tiny Heroes jest zapewne także ładnie prezentująca się grafika, która może nie należy do najnowocześniejszych, lecz na pewno pozwala nam cieszyć się grą.

Warto również wspomnieć o tym, że produkt studia Simutronics można pobrać z AppStore zupełnie za darmo (w trakcie gry „zapaleńcy” mogą pokusić się o różne mikropłatności). Nic tylko ściągać, instalować i dobrze się bawić! ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button