Tiny Defense – wojna w świecie zabawek

Jeżeli wydaje Wam się, że zabawki są bezbronne i nie są w stanie w żaden sposób poradzić sobie z atakami skierowanymi w ich stronę, gra Tiny Defense powinna sprawić, że zmienicie zdanie.

W grze Tiny Defense mamy okazję stać się głównodowodzącym siłami zabawek, które zostały napadnięte przez całą masę różnorakich rzeczy – a to biedronki, a to nakręcane czołgi, a to wszelkiego rodzaju robaczki. Nasze zadanie polega na zniszczeniu wszystkich przeciwników, jacy pojawiają się w naszym zasięgu. Oczywiście, musimy zrobić to, zanim zostaną rozgromione wszystkie nasze oddziały.

Twórcy opisywanej produkcji postanowili stworzyć na potrzeby Tiny Defense  ponad 100 poziomów do przejścia. Wraz z naszym postępem w grze, mamy możliwość ulepszania naszych oddziałów i dokupowania nowych zabawek broniących naszych interesów. Wszystko to – rzecz jasna – za wirtualną walutę.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, jest ona dość ciekawa. Wprawdzie nie ma w niej zbyt wielu innowacyjnych rozwiązań, ale gra się naprawdę przyjemnie. Uważam, że w przypadku Tiny Defense  nie można w żaden sposób narzekać na monotonię, bowiem każdy level jest na swój sposób inny od poprzedniego.

Oprawa graficzna apki z tego wpisu jest jej ogromną zaletą. Dużo pisać nie będę, ponieważ wszystko widać na screenach zamieszczonych w tym wpisie. Gra dostępna jest w Google Play za darmo. Pobierzcie w wolnym czasie od lepienia pierogów na święta ;)

Tiny Defense do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button