Tiki Kart 3D – dla fanów wyścigów w nieco odmiennym stylu

Tiki Kart 3D to świetna propozycja dla tych wszystkich, którzy uwielbiają gry wyścigowe obsadzone w sympatycznie wyglądających, animowanych światach. Produkcja Arb Studios potrafi zapewnić rozrywkę na wysokim poziomie nie tylko dzięki samej grafice, lecz również wielu trasom, pojazdom oraz innym niezwykle ciekawym i oryginalnym dodatkom.

Gdy widzimy screeny z  Tiki Kart 3D na myśl przychodzi kilka tytułów  klasyków, w których również – wówczas na konsolach – naszym zadaniem było ściganie się na gokartach z różnymi postaciami animowanymi.

Tak więc jeśli brakuje Ci w dzisiejszych czasach takich tytułów jak Mario Kart czy Toon Car, bez wątpienia powinieneś zastanowić się nad pobraniem tworu firmy Arb Studios. Tym bardziej, że, jak na darmową produkcję, prezentuje się on naprawdę bardzo dobrze.

W Tiki Kart 3D ścigamy się pojazdami odbiegającymi wyglądem od standardowych gokartów. Także kierowcy, którzy zasiadają za kółkiem nie wyglądają na rasowych rajdowców,  a bardziej na zamaskowanych szamanów znanych z kreskówek.

Jak wspomnieliśmy we wstępie, w produkcji Arb Studios mamy do dyspozycji kilka rodzajów tras i pojazdów. W sumie tych pierwszych jest piętnaście, natomiast drugich – osiem. Wynik jest więc całkiem niezły, biorąc pod uwagę, że wciąż piszemy o aplikacji darmowej.

Warto także nieco napisać o trybach gry oferowanych w Tiki Kart 3D. Pierwszy, to jest „Circuit”, jest typowym pojedynczym wyścigiem, który możemy rozegrać w wolnej chwili.

Drugi tryb, nazwany „Practice”, polega natomiast na zdobywaniu punktów poprzez pobijanie rekordów na danych trasach oraz wykonywaniu licznych zadań.

Na koniec dodajmy, że w grze dostępna jest spora ilość pułapek, dzięki którym możemy w skuteczny sposób spowalniać, a także wyprzedzać naszych rywali.

Tiki Kart 3D dostępne jest za darmo w Android Markecie oraz AppStore (istnieje opcja dokupowania różnych dodatków).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button