Tiger Budzik – budzenie po polsku

Jeżeli jesteście śpiochami (podobnie jak ja), i macie wieczny problem z zareagowaniem na dźwięk budzika (skądś to znam), to prawdopodobnie spodoba Wam się tekstowy budzik od polskiego wykonawcy. Tiger Budzik od MGD to bardzo przyjemna dla oka aplikacja, dzięki której poranek stanie się o wiele bardziej znośny, niż dotychczas.

bu

Chcąc uruchomić alarm ma konkretną godzinę, wystarczy kliknąć ikonkę z plusem, a następnie przeciągnąć wirtualny zegar w pionie, ustawiając odpowiednią godzinę do pobudki. W tym samym momencie mamy okazję na ustalenie dźwięku dzwonka, oraz wybranie dni w których chcemy być budzeni.

Narzędzie charakteryzuje się bardzo specyficznymi dzwonkami. Wśród nich znajdziemy odgłosy wydawane przez zwierzęta, klasyczne ,,pobudzacze”, oraz ludzkie głosy wypowiadające w mniej, bądź bardziej wyrazisty sposób różnego typu teksty. Co byście powiedzieli, gdybyście o 7 rano usłyszeli z głośnika ,,no to już: kibel, zęby, jajecznica i w miasto! dajesz!”. Przyznacie, że czegoś takiego można się z rana wystraszyć (szczególnie, jeżeli grubemu, męskiemu głosowi towarzyszy odgłos wydawany przez ryczącego lwa).

bu2

Interfejs aplikacji jest bardzo ładny i prosty w obsłudze. Jeżeli nie macie na swoich urządzeniach ciekawego budzika, bądź macie już dość klasycznego, iOS-owskiego gadżetu, szczerze polecam. Im prościej, tym lepiej. Osoby chcące budzić się ,,delikatniej”, z pewnością znajdą dla siebie jakąś łagodniejszą wersję dzwonka :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Tiger BudzikMGD - GMW Sp. z o.o. Sp. k.UtilitiesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button