Tattoo – jak przyozdobić swoje ciało?

0003e5d4-bbba-4e82-9c83-6bea3123b4d7Jeśli zastanawiasz się nad zrobieniem tatuażu nie postępuj zbyt pochopnie! To decyzja na całe życie. Zanim podejmiesz odpowiednie kroki sprawdź jak będziesz z nim wyglądał!

Graylogic Technologies Private Limited stworzyli szereg aplikacji, które są świetnymi dodatkami na smartfona. Tym razem postanowili stworzyć niezłą zabawę dla wszystkich fanów tatuaży.

Tattoo to aplikacja umożliwiająca dostosowanie odpowiedniego tatuażu do naszej osoby. Każdy użytkownik może bez problemu zobaczyć siebie z niesamowitym tatuażem w dowolnym miejscu na ciele. I jak zapewnią sami producenci, cała procedura jest bezbolesna! Jak tego dokonać?

Na samym początku dostajemy do wyboru całą gamę tatuaży, które są przydzielone do swoich kategorii. I tak możemy wybrać coś z kwadratu oznaczonego nazwą : ptaki, krzyże, czaszki, kwiaty, motylki, gwiazdy, smoki, tribale i teksty – wpisane przez nas samych. Kolejnym krokiem jest wybór zdjęcia z pamięci telefonu. Jeśli nie posiadamy odpowiedniego, możemy wykonać nową fotkę i bezpośrednio aplikacja przetransportuje ją do siebie.

Naszym zadaniem jest dostosować tatuaż do naszego ciała. Możemy zmieniać jego wielkość i go przesuwać. Dodatkowo każdy może wstawić sobie dowolny tekst i zapisać zdjęcie.

Dużym plusem tej fakt, że aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Z całą pewnością nikt się nie pogubi przy wykonywaniu sobie bezbolesnego tatuażu. Jednak efekt końcowy wygląda sztucznie. Tatuaże na tle naszej skóry wyglądają jak kiepskie naklejki. Niestety nie można sugerować się tą aplikacją przy wykonywaniu prawdziwego tatuażu. A szkoda.

Ocena końcowa : 5/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button