Tap Circle – przebijaj bańki mydlane

Tap Circle to jedna z ciekawszych aplikacji, jakie ostatnio testowaliśmy. Prosta grafika, wykorzystanie możliwości naszych jabłuszkowych urządzeń, oraz bicie kolejnych rekordów. Gra z kategorii kibelkowych – sprawdza się świetnie, kiedy mamy sporo czasu do zagospodarowania w telefonie. Zadanie gracza w Tap Circle polega na zbijaniu pojawiających się na ekranie baniek, za pomocą własnych palców. Gotowi na małą demolkę?

Jak już wspomniałam, zadaniem gracza jest przebijanie bąbli, które ukazują się na ekranie. Ważne jest to, by zbijać bańki szybko, bowiem nie pozostają one na ekranie wiecznie. Po kilku sekundach – tak jak rosły na naszych oczach – kurczą się i nie pozostaje po nich nawet ślad. Trzeba uważać na pułapki w postaci baniek z czerwonym krzyżem w środku lub wypełnionych kolorowymi farbami kulek. Inne przeszkadzajki pojawiają się w późniejszym czasie, kiedy nasz czas gry przekroczy odpowiednią ilość minut.

W rankingu możemy sprawdzić swój najlepszy wynik. Do wyboru mamy kilka możliwych statystyk. W każdej z gier mamy szansę na kilka pomyłek. Dolny pasek wskazuje ile błędów już popełniliśmy, a ile razy możemy się jeszcze ,,potknąć”. Od strony graficznej aplikacja prezentuje się ładnie – klasycznie i prosto.

Możemy oczywiście wykupić sobie pełną wersję gry, która urozmaica nasze poczynania. Uważam jednak, że darmowa wersja gry jest zupełnie wystarczająca. Polecamy!

Pobierz Tap Circle za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button