Tak będzie wyglądało „Infinity Blade: Dungeons”

Gry z serii Infinity Blade zawsze słynęły ze świetnie prezentującej się, trójwymiarowej oprawy graficznej. Nic więc dziwnego, że wiele osób spodziewa się po najnowszej odsłonie hitu na iOS-a czegoś, co po prostu będzie powalało na kolana oraz sprawi, że wreszcie będzie można w pełni wykorzystać możliwości Nowego iPada. Na początku weekendu światło dzienne ujrzał filmik prezentujący rozgrywkę w Dungeons. Jak to wszystko wygląda? Według nas naprawdę znakomicie!

„Infinity Blade: Dungeons” na pewno nie będzie tanią produkcją. Patrząc jednak na to, co takiego nowe dzieło studia Epic Games będzie w stanie zaoferować, jesteśmy niemal pewni, że w dniu premiery i tak wiele osób zdecyduje się na wydanie kilku dolarów w sklepie AppStore.

Tak, jak zapewne większość z Was się domyśla, najnowsza odsłona kultowej już gry na iOS-a – w porównaniu z poprzednimi częściami – jest jeszcze ładniejsza pod względem graficznym. Jest to szczególnie dobra wiadomość dla posiadaczy Nowego iPada, w którym – jak zapewnia Epic Games – będzie można wreszcie pokazać piękno wirtualnego świata w możliwie najlepszym wydaniu.

Kolejną nowością, jaka została dodana w Dungeons, jest mini-gra, w której gracz może wcielić się w postać kowala tworzącego ekwipunek dla prawdziwych wojowników.

Trailer zamieszczony na końcu tego wpisu pokazuje także, że w kolejnej wersji Infinity Blade będzie można spodziewać się nieco odmienionej rozgrywki, jeszcze lepiej wykorzystującej ekrany dotykowe stosowane w urządzeniach firmy Apple.

Na koniec, niestety, musimy przyznać, że nie jesteśmy w stanie (przynajmniej w chwili obecnej) napisać Wam, kiedy będzie miała miejsce premiera „Infinity Blade: Dungeons”. Obiecujemy jednak, że jak tylko gra się pojawi, poinformujemy Was o tym na łamach AppsBlogu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button