Tablet Google gotowy już w kwietniu tego roku?

Pierwszy w historii tablet multimedialny firmy Google być może będzie gotowy już w kwietniu bieżącego roku – poinformował serwis DigiTimes, powołując się na wiarygodne źródło. Urządzenie o nazwie Nexus ma posiadać 7-calowy ekran, a jego cena podobno nie będzie przekraczała 199 dolarów amerykańskich.

Jak czytamy na zagranicznym serwisie internetowym, tablet Nexus ma zostać wyposażony w najnowszą wersję Androida Ice Cream Sandwich.

Póki co firma Google nie zamierza konkurować z firmą Apple, która bez wątpienia należy do najpopularniejszych producentów tabletów multimedialnych.

Wypuszczając na rynek Nexusa, Google chce natomiast rozpocząć rywalizację z Amazonem i jego Kindle Fire’m.

Oczywiście w chwili obecnej przedstawiciele firmy z Mountain View nie chcą odpowiadać na jakiekolwiek pytania dotyczące tabletu, o którym pojawia się coraz więcej plotek.

Mówi się, że w każdej plotce jest ziarnko prawdy, jednak czy pogłoski serwisu DigiTimes faktycznie się sprawdzą przekonamy się najprawdopodobniej dopiero w kwietniu. To właśnie wtedy bowiem Google Nexus ma podobno trafić w ręce klientów z całego świata.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close