Table Top Racing – vintage na ulicach

Aplikacja Table Top Racing to istne dzieło sztuki. Każdy, kto lubi samochodówki w specyficznym stylu, powinien zakochać się w opisywanej aplikacji. Ja z pewnością zostawię ją na swoim urządzeniu. Jesteście ciekawi co takiego stworzyło studio Playrise Digital Ltd, że człowiek nie chce się oderwać od gry? Czytajcie niżej.

Do dyspozycji graczy oddano 17 rodzajów samochodów. Niektóre z nich są dostępne od razu, resztę należy odblokować za pomocą określonej ilości monet zebranych podczas wyścigu. Jak widzicie wyżej, niektóre z aut charakteryzują się tym, że stworzone zostały na wzór sportowych. Inne natomiast są typowymi brykami vintage, które zachwycają do tej pory w muzeach na całym świecie.

Tras wyścigu mamy 8 – każda jest niesamowita i sprawia, że chce się grać dalej. Droga prowadzi przez zabawkowe, dziecinne i bardzo kolorowe przestrzenie, w których autka wyglądają, jakby były zabawkami, które ożyły pod nieobecność mieszkańca pokoju.

Przemierzając kolejne metry trasy warto zwracać uwagę na fanty, jakie porozstawiane są na drodze. Zbierajcie wszystkie pudełka ze znakami zapytania – w niektórych znajdziecie monety, w innych natomiast ulepszenia do Waszych bryk.

Za zebrane monety możecie kupować nowe samochody, bądź ulepszać te, które już posiadacie. Mogę Wam zagwarantować, że zabawa w Table Top Racing jest wyjątkowo przyjemna i powinna zachwycić każdego, kto przepada za wyścigówkami.

Swoje wyniki możecie w każdej chwili sprawdzić w tabeli gracza. Ścigajcie się z innymi i cieszcie się z osiągniętych rezultatów. Nie wiem jak Wy, ale ja zostawiam apkę u siebie w telefonie.

Pobierz Table Top Racing za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button