T-Mobile Ekstraklasa – aplikacja dla fanów piłki nożnej w polskim wydaniu

Wśród naszych Czytelników na pewno znajdzie się kilku fanów piłki nożnej w polskim wydaniu. Właśnie dla tego typu osób ekipa ze znanego portalu Onet.pl przygotowała bardzo ciekawą aplikację „T-Mobile Ekstraklasa”, w której można na bieżąco śledzić poczynania polskich klubów walczących o tytuł mistrza naszego kraju.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że raczej większość z Was – o ile, oczywiście w ogóle interesuje się piłką nożną – woli oglądać mecze ligowe angielskiej Premier League czy hiszpańskiej Primera Division, aniżeli patrzeć na kolejny jednostronny mecz na własnym „podwórku”. Mimo wszystko stwierdziliśmy, że warto jest promować to, co nasze, szczególnie, że w tym roku zostaną w Polsce rozegrane piłkarskie mistrzostwa Europy.

Główną zaletą opisywanej w tym wpisie aplikacji jest bez wątpienia system newsów, który pozwala na śledzenie aktualnych wydarzeń dotyczących wszystkich klubów występujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju. Oczywiście program został w taki sposób przygotowany, by tekst zamieszczony na ekranie był do niego dostosowany. Nie musimy więc martwić się o to, że artykuł jest za szeroki i musimy go cały czas przewijać w jedną bądź drugą stronę.

Poza tym, piłkarska aplikacja stworzona przez Onet.pl umożliwia nam oglądanie relacji live ze wszystkich spotkań rozgrywanych w ramach T-Mobile Ekstraklasy. Dzięki temu możemy sprawdzić, jak w rozgrywkach radzi sobie nasza ukochana drużyna, w jakim występuje obecnie składzie oraz kto „zarobił” żółtą lub czerwoną kartkę.

Nie można też, oczywiście, zapominać o tym, że mobilny program „T-Mobile Ekstraklasa” to także tabele, terminarze i statystyki, dzięki którym jeszcze lepiej możemy zapoznać się z sytuacją panującą w najlepszej lidze w naszym kraju.

Czego natomiast przede wszystkim brakuje? Na pewno brak możliwości oglądania filmów video z konferencji prasowych czy wywiadów z piłkarzami. Przydałoby się na pewno też usunięcie reklam, no ale tego już od darmowej aplikacji (LINK) raczej nie powinno się wymagać.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button