Szóstka Weidera – chcesz lepiej wyglądać? To do dzieła!

Wprawdzie za pasem już luty, lecz wśród naszych Czytelników na pewno znajdzie się jeszcze wiele osób, które starają się za wszelką cenę odkładać zrealizowanie swoich postanowień noworocznych. Jeśli Ty również jesteś w tej grupie, a do tego założyłeś sobie, że w 2012 roku zrobisz coś ze swoim „mięśniem piwnym”, to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję – aplikację „Aerobiczna Szóstka Weidera”.

Na wstępie należy wyjaśnić, że pod terminem „szóstka Weidera” ukrywa się  zbiór ćwiczeń, które pomagają w wyćwiczeniu i wykształtowaniu mięśni brzucha. Z informacji znalezionych w internecie, a także zdjęć zrobionych przed rozpoczęciem i już po zakończeniu cyklu, wynika, że w połączeniu z odpowiednią dietą plan treningowy stworzony przez Joe Weidera jest naprawdę skuteczny i godny uwagi.

Niestety, musimy zmartwić tych, którzy myślą, że opisywana przez nas aplikacja sama robi ćwiczenia, a nam pozostawia jedynie przyjemność z pokazywania swojego ciała. Do tego typu gadżetów pewnie nasza ludzkość musi jeszcze poczekać wiele lat, a my póki co musimy zadowolić się jedynie swego rodzaju „wirtualnym trenerem”.

Narzędzie „Aerobiczna Szóstka Weidera”, które znaleźć można w Android Market, to bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy mają problemy z zapamiętywaniem ćwiczeń oraz dokładnego planu treningu.

Dodatkowo, aplikacja ta powinna znaleźć zastosowanie u osób, które nie osiągnęły dzięki „Szóstce” zamierzonych efektów przez brak dokładności w swoich ćwiczeniach.

Ogólnie mówiąc działa to w następujący sposób: uruchamiany program i wybieramy dzień cyklu treningowego. Następnie pozostaje nam już jedynie ćwiczyć w sposób pokazywany nam na ekranie. Prawda, że proste? : )

Jak już wspomnieliśmy, program znajdziecie w Android Market. Co ważne, można go zainstalować zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button