Synth Racing – droga, nie znaczy dobra

Przeglądając przecenione w AppStore produkcje mobilne, natrafiłem na grę o nazwie Synth Racing. Moją uwagę przykuła przede wszystkim codzienna cena aplikacji, wynosząca ponad 15 dolarów. Postanowiłem pobrać za niewielkie pieniądze produkcję studia Race To the Moon i przekonać się, czy jest warta naprawdę sporych pieniędzy. Do jakich wniosków doszedłem? Przekonajcie się sami.

W Synth Racing mamy okazję wcielić się w postać osoby kierującej nowoczesną maszyną latającą. Poza samymi statkami, futurystyczne są także tory, po których przychodzi nam sprawdzać swoje umiejętności. Każda plansza zawiera ogromną ilość przeszkód do pokonania oraz turbodoładowań do wzięcia. Nie martwcie się – za łatwo na pewno Wam nie będzie – wbrew pozorom opisywana produkcja nie należy bowiem do najprostszych na świecie.

Jak przystało na grę, za którą należy zapłacić naprawdę sporo pieniędzy, Synth Racing oferuje więcej niż tylko jeden statek latający. Nie oznacza to jednak, że jest ich więcej niż pięć. Spodziewałem się dużo więcej, niż otrzymałem. Cóż, może jestem zbyt wymagający, że w apce kosztującej na co dzień około czterdziestu złotych chciałem spotkać ogromną ilość bonusów, wirtualnych gadżetów i innych narzędzi zapobiegających nudzie.

Oprawa audiowizualna Synth Racing nie powala na kolana. Plansze może i nie wyglądają najgorzej, lecz widziałem dużo lepsze w darmowych produkcjach. Sama rozgrywka też nie porwała mnie na długie godziny. Dostrzegam jednak w pobraniu opisywanej gry jeden plus – mogę powiedzieć Wam, byście nigdy w AppStore nie kierowali się zasadą „to co drogie, jest dobre”.

Synth Racing do pobrania za $0,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 2/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button