Świetne darmowe launchery

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała launchery na Androida oferujące nam wiele oryginalnych motywów. Oprócz tego opowiedziała o aplikacji WWF Poradnik, która podpowie jak żyć w sposób przyjazny przyrodzie oraz Amount – efektownym konwerterze jednostek.

Celem programu WWF Poradnik, jak mówią jego twórcy, jest przede wszystkim przekonanie ludzi do podejmowania ekologicznych wyborów na co dzień. Aplikacja udostępnia porady dotyczące: zakupów, prowadzenia domu oraz zachowań w podróży. Została ładnie i przejrzyście zaprojektowana.

sequence 05

Program Amount  w wersji uniwersalnej kosztuje niecałe euro. Jest minimalistyczny, ale wyposażono go w bogatą listę jednostek obejmującą aż trzydzieści kategorii. Znajdziemy wśród nich m.in. waluty, gotowanie, elektryczność, czy paliwo. Co najważniejsze program umożliwia nam przejrzyste i błyskawiczne przeliczanie.

Jedną z największych zalet systemu Android jest jego otwartość na zmiany. Dzięki temu mamy m.in. możliwość dopasowania jego wyglądu do naszego gustu. Dlatego w programowym pojedynku tym razem spotkały się popularne darmowe launchery: Atom Launcher i Buzz Launcher.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close