Swerve and Destroy – prosty zabijacz czasu

Gry dzielą się na te, które potrafią wciągnąć swoim klimatem na wiele godzin, choć nie nadają się na granie przez chwilę w tramwaju oraz na te, które potrafią nas zatrzymać przy sobie ogromną prostotą i są doskonałe do zabicia czasu. Swerve and Destroy z całą pewnością należy do tych drugich.

Co jest więc naszym celem w grze? To proste – wystarczy przetrwać. Sterujemy białą kulką. Wszystko to odbywa się za pomocą akcelerometru. Spotkanie z czerwoną kropką zabija nas i kończy się znanym wszystkim napisem – GAME OVER. Atakujący będą przemieszczać się w naszą stronę utrudniając nam poruszanie się. Musimy używać przemieszczających się po mapie powerupów, które pomogą nam w pokonaniu naszych przeciwników czy też ochronie siebie. Do dyspozycji mamy wybuchy niszczące okoliczne kropki, możliwość strzelania do nich i kilka innych, które pozwolą nam na przetrwanie. Nie możemy oczywiście zdradzić wszystkiego. U góry ekranu wyświetlany jest najwyższy osiągnięty wynik oraz aktualnie używane powerupy. Z czasem na ekranie pojawia się coraz więcej przeciwników. W pewnym momencie gra staje się niesamowitym wyzwaniem, gdyż dzieje się bardzo, bardzo dużo. Po lewej mamy pasek, który oznacza nam serie zdobywanych punktów, a to pozwala nam na zdobywanie ich jeszcze więcej. Dostępne są 3 poziomy trudności, które umożliwiają dostosowanie gry do naszych możliwości. Polecam jednak zaczęcie od najłatwiejszego.

Jeśli chodzi o wykonanie aplikacji, to ta stoi na naprawdę wysokim poziomie. Wszystko działa bezproblemowo na nawet najsłabszych telefonach, na których mieliśmy okazję testować aplikację. Niestety – nie daliśmy rady uruchomić gry na Androidzie 1.6, lecz takich urządzeń jest niewiele, więc to już nie problem. Muzyka to raczej kwestia gustu, więc nie będziemy jej oceniać.

Polecamy grę głównie do zabicia czasu np. podczas jazdy komunikacją miejską, czy też oczekiwania u lekarza. Miłej zabawy!

Do pobrania w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button