Super Androix – kolejna sympatyczna produkcja powstała na wzór Mario

Platformówki w stylu popularnego na całym świecie Mario chyba nigdy się nie znudzą. Do takiego wniosku można przynajmniej dojść, przeglądając zamieszczone w Google Play gry. Niemal co kilka minut natrafia się bowiem na produkcje łudząco przypominające starą, dobrą platformówkę z dwoma hydraulikami w roli głównej. W dzisiejszym wpisie chcieliśmy naszym Czytelnikom nieco przybliżyć właśnie jedną z platformówek wzorowanych na grze Mario Bros. Przed Wami „Super Androix”.

Samych zasad gry „Super Androix” nie trzeba pewnie zbytnio opisywać. W aplikacji chodzi przecież jedynie o skakanie sympatycznie wyglądającym stworkiem, niszczenie wrogów i zbieranie monet. Mówiąc wprost, w opisywanej tutaj produkcji nie znajdziecie elementów rozgrywki, których nie można spotkać we wspomnianej już kultowej grze Mario Bros. Jeżeli więc jesteście fanami jedynie oryginalnych produkcji, zapewne nie spodoba Wam się nic z tego, o czym będziemy pisać w dalszej części tego opisu.

To, co w szczególności przypadło nam do gustu podczas testów tworu studia ExtraAndroary, to bez wątpienia pikselowa oprawa graficzna, która świetnie wpływa na klimat gry.

Nie możemy zapomnieć też o jeszcze jednym, ale za to dość istotnym, fakcie: w „Super Androix” dostępnych jest aż 80 poziomów, a ich kolejność za każdym razem generowana jest automatycznie, tak więc możecie być pewni, że nigdy nie będziecie mieli okazji zagrać w takim samym układzie leveli.

Mimo że sterowanie w „Super Androix” jak bardzo proste, i nie mieliśmy z nim żadnych problemów, w Google Play nie jest trudno zauważyć sporo komentarzy,w których przeczytać można o kłopotach z kierowaniem duszka. Szczerze mówiąc nie wiemy dokładnie, czego dotyczą te problemy, lecz chcieliśmy Was uprzedzić o prawdopodobieństwie ich wystąpienia, zanim byście zaczęli nas obwiniać za to, że recenzowaliśmy grę, w którą w ogóle (za sprawą sterowania) nie można pograć.

„Super Androix” można pobrać ze sklepu Google zupełnie za darmo. Czy warto? Jeżeli jesteście fanami podróbek Mario, to wydaje nam się, że tak.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button