StumbleUpon – sposób na nudę

Wielu z nas, którzy już widzieli prawie wszystko w Internecie stwierdzają, że nie mają już co robić podczas sesji z netem. No cóż – może i mają rację, bo zwykle kończą się już pomysły czego szukać. Z pomocą przychodzi nam więc aplikacja StumbleUpon, która jest doskonałą pozycją dla każdego znudzonego internauty. Co takiego oferuje nam ten program?

Pierwszą rzeczą, którą musimy zrobić przy uruchamianiu StumbleUpon jest zarejestrowanie się. Po rejestracji nadchodzi etap wybierania własnych zainteresowań. Na ich podstawie system będzie wypierał odpowiednie dla nas strony, artykuły, filmy, animacje, obrazki. Do wyboru jest ponad 500 zainteresowań, a więc można się bardzo dokładnie określić. Po uruchomieniu klikamy Stumble! i już mamy coś, co może nas zainteresować. Następnym krokiem jest ocenienie materiału, który system nam dostarczył. Oceniamy w górę albo w dół. To jest kolejny znak dla StumbleUpon co polecać, a czego nie. Możemy także z poziomu aplikacji publikować swoim znajomym ciekawe rzeczy poprzez serwisy społecznościowe.

Wszystko to sprawia, że po jakimś czasie dostajemy naprawdę content, który nas zainteresuje w 100%. Polecamy aplikację każdemu – nie tylko tym znudzonym.

Aplikacja za darmo w Google Play

1 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button