Strata – łączenie kolorowych tasiemek to super zabawa!

Gdyby ktoś powiedział mi kiedyś, że będę się dobrze bawił, łącząc ze sobą kolorowe tasiemki, umarłbym ze śmiechu. Okazuje się jednak, iż tego typu zajęcie naprawdę potrafi wciągnąć i wymaga od nas wytężenia umysłu. Nie wierzycie? Pobierzcie na swoje urządzenie grę Strata i przekonajcie się sami!

Reguły gry, jakie rządzą w Strata są proste, jak amerykańska autostrada. W opisywanej produkcji chodzi o to, by umieszczone na planszy kwadraty łączyć w odpowiedni sposób kolorowymi, grubymi kreskami, które postanowiłem nazwać tasiemkami. Na początek autorzy gry przygotowali dla nas dość proste etapy, tak więc na pewno dość szybko załapiecie o co chodzi.

Mimo że apka z tego wpisu nie wydaje się specjalnie skomplikowana, im więcej zaczynamy w niej osiągać, tym robi się dużo trudniej. Dzięki temu, a także czterem trybom rozgrywki, gra nie nudzi nas w żaden sposób i nie męczy naszego umysłu w negatywnym tego słowa znaczeniu.

Strata już na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo dobrze przygotowaną produkcję. Oprawa graficzna zastosowana w grze jest minimalistyczna, lecz naprawdę potrafi ucieszyć oko. A dźwięki? Zdecydowanie można je zaliczyć do elementów, które dodają apce niepowtarzalnego uroku.

Gra Strata kosztuje niecałe trzy dolary. Choć wydaje się to całkiem sporą kwotą jak na mobilną łamigłówkę, uważam, że każdy fan tego typu produkcji, powinien skusić się na dzieło studia Graveck.

Strata do pobrania za $2,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button