Stereomood – muzyka na każdy nastrój

Nowej muzyki poszukuje prawie każdy, kto jej słucha. Ciągle szukamy nowych brzmień. Okazuje się, że jeśli jesteśmy smutni, to słuchamy spokojnej muzyki. Gdy jedziemy rowerem – potrzebujemy wtedy szybszych utworów. Kto szukał już muzyki do odpowiedniego tempa, czy humoru na pewno trafił na Stereomood.

Do niedawna jeszcze można było korzystać z aplikacji tylko na komputerze poprzez przeglądarkę. Ukazała się wersja na systemy mobilne, a konkretniej na Androida i iOS. Wyjaśnimy jednak coś osobom, które nie znały wcześniej Stereomood czym właściwie jest. A więc wyżej pisaliśmy o dobieraniu muzyki do aktualnego humoru, nastroju. Dokładnie tym zajmuje się Stereomood. Selekcjonuje muzykę, która dzielona jest odpowiednio po tagach i streamuje się ją do danej osoby. Na komputerze działało to świetnie. Jak więc jest na smar tfonie?

Pierwsze na co zwraca się uwagę, to konieczność założenia konta. Możemy jednak połączyć się przez Facebooka, co skutecznie rozwiązuje nasz problem. Po zalogowaniu się widzimy małą chmurę tagów. Jest to jednocześnie bardzo proste i wygląda świetnie, gdy powoli przesuwają się po ekranie w różnych kierunkach. To pewnie z powodu czcionki, która przypadła mi do gustu.

Przejdźmy jednak do najważniejszej funkcji jaką jest słuchanie muzyki. Działa to naprawdę dobrze. Stukamy paluchem w dany tag i od razu odtwarzana jest muzyka. Ta buforuje się szybko, bez kłopotów i jest dość dobrej jakości. Czasem zdarzają się słabsze utwory, lecz to niewielki problem. Możemy przełączać kolejne utwory, lubić je albo likwidować ze wszystkich list.

Wiekszość jednak odkryjecie sami. Polecamy zdecydowanie!

Za darmo w Google Play oraz App Store.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button