Starcie mobilnych przeglądarek

W kolejnym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała dwie przeglądarki dla systemu iOS. Oprócz tego zaprezentowała Hydro – pij wodę i pomagajprogram dla wszystkich, którzy zapominają o regularnym piciu wody oraz aplikację Flayvr – photo gallery do katalogowania i przeglądania zdjęć oraz filmów.

Woda, podobnie jak powietrze, jest niezbędna do życia, stanowi około 65% całkowitej masy naszego ciała. Dlatego nie bez powodu często słyszymy o potrzebie uzupełniania płynów w naszym organizmieHydro to przydatne narzędzie dla osób, które starają się żyć zdrowo, ale nie zawsze pamiętają o podstawowych elementach odpowiedniego odżywiania się.

Sequence 01_9

Drugą aplikacją, która znalazła się w programie jest Flayvr. To alternatywna przeglądarka zdjęć i filmów zgromadzonych w pamięci naszego smartfonu lub tabletu. Oglądając najnowszy odcinek dowiecie się co odróżnia ją od standardowego rozwiązania oferowanego przez system Android.

Przeglądarki internetowe to jedne z najczęściej wykorzystywanych narzędzi mobilnych. W pojedynku Angelika porównała dwie z nich, będące ciekawymi alternatywami dla domyślnej iOSowej przeglądarki Safari, Coast by Opera i Mercury Web Browser.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close