Starcie aplikacji na poprawę humoru

Tym razem w „Operacji: Aplikacji” zobaczymy pojedynek popularnych programów prezentujących różne zabawne materiały.
Oprócz tego Angelika przedstawi Balanced – aplikację typu „to-do”, która pomoże nam prowadzić uporządkowane i szczęśliwe życie oraz program Color Thief, dzięki któremu w prosty i wygodny sposób przeniesiemy barwy z jednego zdjęcia do drugiego.

Aplikację Balanced – Get more out of life, bo tak brzmi jej pełna nazwa, można określić jako listę zadań, którą tworzymy głównie z myślą o robieniu rzeczy przyjemnych, pomagających nam w w prowadzeniu szczęśliwego i satysfakcjonującego życia.

screen2
Zaś Color Thief nie jest kolejnym zwykłym programem służącym do upiększania naszych zdjęć. Nie znajdziemy tu żadnych filtrów i ramek. Jego twórcy wpadli na inny pomysł i zamiast tego umożliwili nam jedną bardzo dopracowaną funkcję przenoszenia barw z jednego obrazka na drugi.

Każdy z nas potrzebuje czasem odpocząć. Przeważnie silny wysiłek intelektualny sprawia, że nie tylko nasze ciało, ale przede wszystkim umysł domaga się relaksu. W takich chwilach nie ma nic lepszego niż tzw. odmóżdżacze w postaci śmiesznych obrazków czy filmików. Jak myślicie, w pojedynku tego typu aplikacji zwyciężył Kwejk.pl czy 9GAG? Odpowiedź w odcinku „Operacji: Aplikacji” pod tym linkiem.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button