Sprinkle – sympatyczna gra w strażackim klimacie

Prawie każdy z mężczyzn przyznaje się do tego,  że w latach młodości planował zostać dzielnym strażakiem ratującym ludzi i jeżdżącym wielkim wozem strażackim na niezwykle niebezpieczne akcje. Dzięki grze „Sprinkle”, która dostępna jest zarówno na iOS-a, jak i Androida, każdy z nas może poczuć się jak osoba odpowiedzialna za gaszenie pożarów. A wszystko to w niezwykle sympatycznym, bajkowym klimacie.

Ogólna zasada „Sprinkle” jest prosta, ponieważ – jak to bywa w grach strażackich – naszym celem jest po prostu ugaszenie szalejącego pożaru, do którego dostaliśmy wezwanie po deszczu meteorytów, który spadł na planetę naszego bohatera.

Misje wykonujemy za pomocą ciekawie wyglądającego i wyposażonego w armatkę wodną wozu strażackiego, za którego sterami siedzi – wspomniany już przez nas wyżej – sympatyczny niebieski stworek.

Aby nasze zadanie zostało wykonane prawidłowo nie możemy jednak bezmyślnie polewać wodą wszystkiego, co nas otacza, ponieważ na nasz wóz nałożony jest limit dostępnej wody, co na większości poziomów, szczególnie tych najtrudniejszych, potrafi nieźle zdenerwować nawet bardzo ułożonego gracza.

W późniejszych etapach gry przeszkód uniemożliwiających nam skuteczne gaszenie pożaru jest coraz więcej, dlatego po przejściu pierwszych kilku poziomów z łatwością, niech nikomu nie przyjdzie na myśl odinstalowanie gry ze względu na banalny poziom jej trudności. Zapewniamy, że późniejsze etapy gry są dużo trudniejsze i bardziej wymagające.

Do zalet samej produkcji pod tytułem „Sprinkle” na pewno zaliczyć również trzeba bardzo ładną i realistyczną grafikę oraz oprawę dźwiękową, która pozwala cieszyć nam się grą przez długi czas.

„Sprinkle” jest grą płatną, dostępną w Android Markecie i AppStore. Istnieje jednak możliwość wypróbowania możliwości gry za pomocą wersji testowej.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button