Sprawdź się w roli boga i zarządcy korporacji zatrudniającej superbohaterów

W kolejnym odcinku Pociągu do gier Damian przetestował dwie gry ekonomiczne.

Zaczął od Middle Manager of Justice, gdzie wcielamy się w menedżera średniego szczebla pracującego w sektorze wymiaru sprawiedliwości. Naszym zadaniem jest zarządzanie podupadającą korporacją, zajmującą się zwalczaniem przestępczości. W tym celu zatrudniamy… superbohaterów. Rozgrywkę można podzielić na dwie części: ogólnie ujęte zarządzanie biurem i bezpośrednią walkę ze złowrogimi kryminalistami. Middle Manager of Justice na pewno spodoba się wszystkim fanom komiksowych superbohaterów!

Odcinek 15_3

Drugi tytuł to All My Gods – gra, której głównym celem jest zamiana wioski w imperium. Saturn, jeden ze starożytnych rzymskich bogów przechodzi na emeryturę. Wcielamy się w jego syna, który ma go zastąpić i musimy udowodnić że jesteśmy godni posady następcy. Rozgrywka polega na wykonywaniu zadań zlecanych nam przez różnych bogów. Musimy więc stawiać odpowiednie budynki lub zbierać dobra. Jak na darmową grę, pozbawioną mikropłatności, All My Gods jest bardzo rozbudowana i wciągająca.

Miłej zabawy w stawiającego pierwsze kroki boga i oczywiście powodzenia w tłuczeniu złoczyńców w imię sprawiedliwości! Nowy odcinek już za dwa tygodnie!

Zakłady bukmacherskie

Back to top button