SoundHound – Twój smartfonowy ekspert muzyczny

Jedziemy autobusem komunikacji miejskiej i nagle w radiu słyszymy piosenkę, która niemal od razu wpada nam w ucho. Niestety, nie znamy tytułu, więc nie mamy możliwości jej pobrania. Brzmi znajomo, prawda? Wkrótce nie będziesz już jednak miał takiego problemu, jak ten, ponieważ w sieci dostępna jest aplikacja SoundHound, która rozpoznaje dla Ciebie muzykę.

Aplikacja „SoundHound” jest niezwykle prosta w użyciu. Gdy tylko usłyszymy interesujący utwór muzyczny, uruchamiamy „SoundHound”, a następnie przykładamy telefon jak najbliżej źródła muzyki.

Program po kilkunastu sekundach wyświetla nam tytuł oraz wykonawcę słuchanego przez nas w danym momencie utworu.

Dodatkowo, aplikacja ta umożliwia nam natychmiastowe przeczytanie tekstu znalezionej piosenki, a także daje nam okazję do zapoznania się ze szczegółową dyskografią danego wykonawcy bądź zespołu muzycznego.

W samym „SoundHound” możemy także pobrać nagranie, lecz jest to oczywiście dodatkowo płatna przyjemność. Jeśli chodzi o inne zalety tej aplikacji, to z pewnością jedną z najbardziej przydatnych jest próbne przesłuchanie znalezionego utworu, a także sprawdzanie, jakie piosenki „masowo” wyszukiwane są przez właścicieli innych smartfonów z całego świata.

Na rynku znajdują się obecnie dwie wersje aplikacji „SoundHound” – płatna i bezpłatna. Tę bezpłatną możemy ściągnąć TUTAJ, natomiast płatna w cenie 17,22 zł czeka na nas pod TYM linkiem.

Użytkownicy iOS-a „SoundHounda” mogą pobrać, oczywiście, z AppStore, natomiast osoby korzystające z Windows Phone – z oficjalnej strony systemu

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close