Soccer Superstars 2012 – pokieruj drużyną superbohaterów

Po sportowej porażce na Euro 2012 cała Polska zastanawia się teraz, co trzeba zrobić, żebyśmy mogli przynajmniej na jednej międzynarodowej imprezie cieszyć się z sukcesów polskiej reprezentacji piłkarskiej. Mimo że eksperci cały czas mówią o analizach, statystykach oraz zwolnieniach w sztabie szkoleniowym, my postanowiliśmy poszukać odpowiedzi na nurtujące naszych rodaków pytanie w Google Play. I naprawdę nam udało nam się cel zrealizować!

Kiedy po raz pierwszy uruchomiliśmy i pograliśmy chwilę w Soccer Superstars 2012, wiedzieliśmy od razu, że Polsce wcale nie potrzeba jest Mierzejewskich, Błaszczykowskich czy Lewandowskich, natomiast przydaliby nam się  super-bohaterowie z prawdziwego zdarzenia, którzy na boisku mogliby pochwalić się nie ponadprzeciętnymi, lecz zupełnie nieludzkimi mocami.

W opisywanej przez nas grze można znaleźć sporo elementów zaczerpniętych z RPG-ów. Jeżeli więc jesteście fanami sportu, a do tego lubicie od czasu do czasu pograć coś w stylu Zenonii, to w tym wpisie powinniście znaleźć aplikację idealną dla siebie.

Soccer Superstars 2012 pozwala graczom pokierować jedną z drużyn piłkarskich, której członkowie posiadają wiele mocy umożliwiających bardzo efektowne i skuteczne strzelanie bramek bądź bronienie strzałów przeciwników (to w przypadku bramkarzy, oczywiście).

W trakcie gry możemy, oczywiście, modyfikować wspomniane przez nas zdolności naszych podopiecznych, a także dokupować sobie nowe super-gwiazdy, gwarantujące nam jeszcze większe niezapomniane emocje i ogromną liczbę pięknie strzelonych goli.

Do dyspozycji użytkowników w grze zostało oddanych kilka trybów rozgrywki zaczynając od pojedynczego meczu, a kończąc na rywalizacji sieciowej. Według nas, najbardziej godna uwagi jest, rzecz jasna, opcja rozgrywania meczów z innymi internautami. Nie mniej jednak poziom trudności gry offline także do niskich nie należy i powinniście również z niego być zadowoleni.

Jeśli chodzi o oprawę graficzną zastosowaną w Soccer Superstars 2012, to ciężko nam jednoznacznie określić, czy jest ona atutem produkcji, czy nie. Nie wszyscy bowiem lubią Mangę i Anime, a to właśnie te bajki przypomina rozgrywka w piłkarskiej aplikacji studia Gamevil.

Opisywaną w tym wpisie grę pobrać można za darmo z Google Play.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button