DarmoweGry na iOSiOS

Soccer Moves – gra piłkarska inna niż wszystkie

W grach piłkarskich od gracza wymaga się przede wszystkim szybkiego i zwinnego poruszania się po wirtualnym boisku bez konieczności większego główkowania. Jeśli zależy Wam także i na nim, z pewnością spodoba Wam się produkcja o nawie Soccer Moves, którą przedstawimy w tym wpisie.

W grze Soccer Moves nasze zadanie jest niemal takie samo, jak zwykle w produkcjach o piłce nożnej. Wcielamy się w postać zawodnika, a nasze zadanie polega na umieszczeniu piłki w siatce rywali. Co zatem wyróżnia opisywaną tutaj apkę od innych w tej tematyce? Przede wszystkim fakt, iż nie rozgrywamy tutaj meczów, a jedynie przechodzimy poszczególne poziomy.

Do naszej dyspozycji oddano w Soccer Moves aż 90 leveli. Każdy z nich to inna sytuacja na murawie, którą musimy zakończyć bramką. Pierwszym zawodnikiem musimy oddać prostopadłe podanie, natomiast drugim – trafić do siatki. Na pierwszy rzut oka wydaje się to proste, ale wcale takie nie jest – naprawdę!

Oprawa graficzna gry z tego wpisu wygląda naprawdę przyzwoicie. Trójwymiarowe postaci nie wyglądają może tak jak w produkcjach Electronic Arts, ale nie rażą też niedoskonałością czy brzydotą. To się ceni.

Soccer Moves nie kosztuje w AppStore nic. Aby odblokować niektóre opcje, trzeba – niestety – zapłacić. Nie zmienia to jednak faktu, iż warto pobrać i wypróbować tę produkcję. Po pierwsze dlatego, że charakteryzuje się czymś nowym, a po drugie – potrafi zająć naprawdę sporo czasu.

Soccer Moves do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 8/10

Tagi

Podobne

Back to top button
Close