Snappy Dragons – smocza wersja „Angry Birds”

Czy lubiłeś swego czasu pograć w popularne „Angry Birds”, lecz ostatnio zaczęły Ci się one po prostu nudzić? Jeżeli tak, to gra opisywana w tym wpisie na pewno Cię zainteresuje. Snappy Dragons można bowiem uznać za pewną zmodyfikowaną wersję Wściekłych Ptaków, w której głównym bohaterem jest ziejący ogniem…smok.

Tak jak już wspomnieliśmy we wstępie, pomysł na opisywaną przez nas w tym wpisie grę jest nieco zaczerpnięty od najpopularniejszego produktu studia Rovio. Głównymi bohaterami Snappy Dragons są jednak nie ptaki, a smoki, którymi musimy ziać ogniem w taki sposób, by niszczyć naszych przeciwników, a przy tym nie zabierać życia naszym małym smoczkom, które zostały zamknięte w klatkach.

Choć samego produktu Extensive Studios na pewno do oryginalnych nie można zaliczyć, pokonywanie ogniem małych ludzików znajdujących się w przeróżnych miejscach naprawdę potrafi sprawić wiele frajdy. Tym bardziej, że do przejścia jest w Snappy Dragons ponad 100 leveli, co zapewnia rozrywkę na wiele godzin.

Również i grafika opisywanej przez nas gry jest zachęcająca, lecz o tym możecie przekonać się przecież sami, przeglądając chociażby zamieszczony poniżej filmik bądź oglądając screeny z aplikacji.

Warto też zwrócić uwagę na przyjemną muzyczkę, która towarzyszy graczowi podczas przechodzenia kolejnych poziomów oferowanych przez Snappy Dragons. Wprawdzie po pewnym czasie wspomniana przez nas melodia zaczyna się nudzić, lecz na pewno jest ona lepsza, niż ta zastosowana w innych bardziej popularnych produkcjach mobilnych.

Atutem smoczej wersji „Birdsów” na pewno jest również fakt, iż jest ona dostępna  w Google Play zupełnie za darmo. Jeżeli więc macie już pomału dość fenomenu produktów Rovio, może czas zacząć myśleć nad czymś zupełnie nowym?

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button