SMSoid – bezpłatne wysyłanie sms-ów do najpopularniejszych sieci komórkowych

Zdarzyła Ci się kiedyś sytuacja, że musiałeś wysłać wiadomość, lecz nie miałeś już nic na koncie albo po prostu skończyła Ci się pula darmowych sms-ów? Jeżeli tak, to wiedz, że dzięki aplikacji „SMSoid” nigdy więcej takie problemy nie będą Cię już dotyczyły.

SMSoid to aplikacja, która pozwala na bezpłatne wysyłanie sms-ów za pomocą bramek internetowych. Program obsługuje wszystkie, najpopularniejsze sieci komórkowe w naszym kraju, dlatego z pewnością każdy z nas znajdzie w nim coś, co prędzej czy później doceni.

Narzędzie stworzone przez naszego rodaka, Sebastiana Jaśkiewicza, na tle innych programów tego typu wyróżnia się tym, że bardzo dobrze współpracuje z kontaktami zapisanymi w naszym telefonie, dzięki czemu nie musimy już kopiować i wklejać numeru, do którego chcemy wysłać sms-a.

Co bardzo ważne, SMSoid automatycznie identyfikuje operatora, do którego chcemy wysłać sms-a i ustawia idealną dla nas bramkę.

Niestety, program identyfikuje  operatora jedynie na podstawie wybranego przez nas numeru telefonu, dlatego jeśli nasz znajomy przeniósł numer z Plusa do T-Mobile, aplikacja i tak będzie ustawiała nam bramkę Plusa (oczywiście możemy to później ręcznie przestawić).

Aplikacja SMSoid dostępna jest w sieci w dwóch wersjach. Pierwsza, to jest bezpłatna, oferuje nam jedynie korzystanie z jednej bramki sms.

Bardziej rozbudowana jest, oczywiście, wersja płatna, w której nie tylko mamy nieograniczoną ilość dostępnych bramek, lecz także nie wyświetlają nam się uciążliwe reklamy i otrzymujemy dostęp do archiwum wysyłanych przez nas wiadomości.

Program SMSoid znajdziecie w Android Market.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button