The Smiler – (nie)bezpieczny rollercoaster!

Adrenalina, krzyki i wielkie emocje! To wszystko towarzyszy niezapomnianym przygodom w parkach rozrywki. Niestety jest też ktoś kto musi czuwać nad bezpieczeństwem w takich miejscach. Bądź strażnikiem spokoju i zadbaj o bezpieczeństwo w swojej placówce!

Gra została stworzona przez grupę z długą nazwą Alton Towers Resort Operations Limited. Jest to ich jedyna produkcja, która przyniosła im dosyć dobrą opinię.

Na czym polega gra z zagadkową nazwą „The smiler”? Jest to symulator prowadzenia rollercoastera. Zadaniem gracza jest utrzymanie wagonika z ludźmi w odpowiedniej pozycji, tak aby nie wychylał się ani za bardzo w prawo ani w lewo, ponieważ grozi to wypadkiem i zakończeniem gry we wczesnym etapie. Jak wiadomo, takie maszyny są dosyć stabilne ale na potrzeby gry ten rollercoaster jest bardzo niedopracowany i ręka użytkownika musi ciągle czuwać aby nie mieć żadnego ludzkiego życia na sumieniu.

Sterujemy wagonem za pomocą joysticka, który widnieje po lewej stronie ekranu. Jest to dosyć wygodny i łatwy sposób kierowania. Po każdej udanej podróży zliczane są uśmiechu ludzi znajdujących się w wagonie. Im więcej tym lepiej dla naszego wirtualnego konta. Każda dobrze przejechana runda otwiera nową trasę, jak wiadomo nieco trudniejszą.

Pod względem audiowizualnym gra utrzymana jest w bardzo dobry klimacie. Ponure i ciemne barwy wprowadzają lekki stan grozy co robi naprawdę dobre wrażenie. Ścieżka dźwiękowa bardzo podobnie. Klimatyczne bity idealnie pasują do reszty.

Jest to bardzo nietypowa gra z niecodzienną fabułą. Idealna na chwilę wypełnione nudą. Warta przetestowania!

Ocena końcowa : 7/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button