Skyrise Runner Zeewe – pobiegaj Avatarem

Nie zawsze ma się ochotę grać w gry wymagające myślenia i chyba właśnie przede wszystkim dlatego w ostatnim czasie coraz więcej widać w sieci tzw. runnerów, w których jedynym zadaniem gracza jest skakanie i bieganie po ciągnącej się w nieskończoność planszy. Skyrise Runner Zeewe to aplikacja, która w Google Play pojawiła się stosunkowo niedawno, dlatego właśnie postanowiliśmy sprawdzić, czy na rynku „bieganek” coś się zmieniło, czy cały czas wszystko wygląda tak samo.

Głównym bohaterem opisywanej przez nas gry jest Ciellu, który swoim wyglądem (choć na pewno nie kolorem skóry) przypomina Avatary znane z filmu Jamesa Camerona. Zadanie wspomnianej przez nas postaci polega natomiast na uratowaniu przyjaciół oraz zachowaniu lasów, w których oni mieszkają.

Z racji tego, że wpis ten dotyczy typowego runnera, Ciellu jest w stanie zrealizować swój cel tylko i wyłącznie szybko biegając. Musi oczywiście przy tym zbierać różnego rodzaju „błyskotki”, które pozwalają na dokupowanie ciekawych mocy, pozwalających na, na przykład, zamianę w ptaka (pokazane jest to na filmiku zamieszczonym na końcu).

Warto też wspomnieć, że na drodze naszego bohatera stają różni wrogowie. Można się jednak ich w bardzo szybki sposób pozbyć, używając klawisza znajdującego się po prawej stronie wyświetlacza.

A skoro jesteśmy już przy klawiszach, to napiszmy, że dostępne są one w zaledwie dwóch wirtualnych egzemplarzach. Jeden służy do skoku, a drugi do atakowania, o czym zresztą już wspomnieliśmy.

Na uwagę w Skyrise Runner Zeewe zasługuje również na pewno oprawa graficzna, która może idealna nie jest, lecz wygląda zdecydowanie lepiej od tych zastosowanych w prostych produkcjach 2D.

Podsumowując, uważamy, że najnowsze mobilne dzieło Ilusis Interactive Graphics zasługuje na to, by je przynajmniej pobrać i przetestować. Tym bardziej, że dostępne jest w Google Play zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button