Sky Tourist – utrzymuj się na podniebnej lince

Macie ochotę zaszaleć na niebie w towarzystwie sympatycznego chłopca z dalekiej przyszłości? Jeżeli tak, na pewno gra o nazwie Sky Tourist przypadnie Wam do gustu. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami.

W grze z tego wpisu gracz steruje dwiema rakietami z przyczepionymi linkami, do których zamocowany jest główny bohater produkcji – mały chłopiec w skafandrze podobnym do tych, jakie posiadają astronauci z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Nasze zdanie w Sky Tourist polega na operowaniu wspomnianymi podniebnymi maszynami w taki sposób, by sympatyczny turysta dotarł do końca danego poziomu. Po drodze przychodzi nam zbierać części ze szczerego złota, dające nam jedną, dwie lub trzy gwiazdki podsumowujące starania.

W trakcie naszej przygody możemy również „podskoczyć” do sklepu, gdzie czekają na nas różnego rodzaju ulepszenia ułatwiające dokończenie zadania. Bo to wcale nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Autorzy gry przygotowali sporo różnego rodzaju „przeszkadzajek”, a do tego postanowili uraczyć nas sterowaniem, którego do tej pory nie spotkałam w żadnej produkcji mobilnej i którego uczę się do tej pory.

Jeśli chodzi o wygląd aplikacji, nie mam do niego najmniejszych zastrzeżeń. Plansze wyglądają bajkowo i niezwykle barwnie, dzięki czemu przyjemnie patrzy się w ekran. Do najgorszych nie należą także dźwięki zastosowane w grze, których słucha się dość przyjemnie.

Obecnie (przez kilka najbliższych dni) Sky Tourist jest grą bezpłatną. Normalnie  apka kosztuje $0,99, dlatego postanowiliśmy zaliczyć ją do kategorii płatnych.

Sky Tourist do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 9/10

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button