Sky Force 2014 – nowa polska strzelanka

Szukacie fajnej gierki w języku polskim? Przyjrzyjcie się bliżej Sky Force 2014. Strzelanka dopiero co zadebiutowała w iOS-owskim i Androidowym sklepie, a już zbiera dziesiątki świetnych opinii. Dlaczego? Własnie tego dowiecie się w dalszej części wpisu.

Studio Infinite Dreams wydało naprawdę fajną zręcznościówkę, w której nie tylko mamy szansę na rozwalanie wszystkiego, co się rusza, ale także na ratowanie rozbitków, ulepszanie maszyn i przechodzenie kolejnych, często bardzo trudnych misji.

a

Na wstępie warto wspomnieć o bardzo dobrej grafice produkcji. Często spotykałam się z podobnymi grami, które ewidentnie kulały pod względem wizualnym. W przypadku Sky Force 2014 nie miałam tego problemu, gdyż od samego początku – od pierwszych sekund spędzonych w grze, miło mi się patrzyło na ekran.

Do największych zalet gry trzeba zaliczyć duże możliwości ulepszania maszyny, oraz broni, jaką posiadamy. Podczas lotu mamy oczywiście możliwość zbierania specjalnych bonusów, dzięki którym nasze strzały na chwilę staną się potężniejsze, lecz dzięki zakupowi w hangarze, dostajemy odpicowany sprzęt na stałe.

Walutą w grze są gwiazdki. Zbieramy je w trakcie rywalizacji z przeciwnikami, kiedy to uda nam się zestrzelić wrogie obiekty. Za jedne dostajemy większą ilość fantów, za inne wcale. Dlatego tak ważne jest zbieranie wszystkiego, co tylko nam się pojawi na widoku.

b

Wśród przeszkadzajek spotkamy wszelkiego rodzaju samoloty, pociski, które sam namierzają cel, statki z wyrzutniami rakiet, oraz wiele innych. Niektórzy przeciwnicy będą ogromni, lecz nie należy się tym przejmować. Sprytne unikanie kierowanych w naszą stronę pocisków i wymierzanie swoich dział w kierunku wroga umożliwi pokonanie największego giganta. Czasem trzeba po prostu pocwaniakować.

Z pierwszym poziomem męczyłam się dość długo. Musiałam pokonać 100% przeciwników, spowodować bodajże 70% zniszczeń i uratować 9 ludzi. O ile z pierwszymi misjami jakoś sobie poradziłam, o tyle zawsze pozostawało coś, co uniemożliwiało mi przejście dalej. Na szczęście podołałam i mogę zaświadczyć, że gra znajdzie się w katalogu ulubionych w moim jabłuszkowym urządzeniu :)

Pobierz za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Sky Force 2014Infinite DreamsGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button