Skater Boy – prosta gra, która świetnie zabija czas

Czy dobra gra zawsze musi zawierać rozbudowaną fabułę i skomplikowane zasady? Jeżeli uważasz, że nie, to zapewne powinieneś zapoznać się ze „Skater Boy”, czyli prostą produkcją, w którą mogą grać zarówno starsi, jak i nieco młodsi użytkownicy urządzeń z systemem Android.

W życiu miłośnika gier mobilnych zdarzają się takie dni, kiedy nie ma się ochoty na żadną aplikację, w której trzeba wykorzystywać zdolności intelektualne. Myślę, że każdy z Was już nieraz miał do czynienia z taką sytuacją, dlatego właśnie postanowiłem stworzyć wpis o grze „Skater Boy”, którą warto mieć na swoim telefonie, gdyż może przydać się w najmniej spodziewanym przez nas momencie.

Zasady opisywanej przez nas gry są proste jak drut. Gracz wciela się w postać tytułowego skate’a, który musi zbierać różnego rodzaju bonusy, wykorzystując przy tym, oczywiście, swoje umiejętności w jeździe na deskorolce. Niestety, sami, jako gracze, nie mamy możliwości decydowania o trickach wykonywanych przez głównego bohatera gry. Niemniej jednak, „Skater Boy” jest naprawdę godny polecenia dla tych wszystkich, którym zdarzają się prawdzie dni nudy.

Pisząc o produkcji studia RunnerGames, na pewno nie można zapominać o sterowaniu. To jest bowiem dość oryginalne, gdyż opiera się jedynie na naciskaniu dwóch przycisków – jednego odpowiedzialnego za skok i drugiego odpowiedzialnego za prędkość jazdy. To właśnie przede wszystkim ze względu na banalne wręcz zasady i sterowanie, zaliczyłbym „Skater Boy” do produkcji stworzonych również i dla młodszych użytkowników sprzętu z Androidem.

Na koniec jeszcze jedna istotna informacja – w opisywanej w tym wpisie produkcji do dyspozycji gracza oddanych zostało aż 90 poziomów. Możecie więc być pewni, że „Skater Boy” nie znudzi Wam się szybko.

Deskorolkową produkcję RunnerGames można pobrać zupełnie bezpłatnie z Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button