Shoot The Apple – świetna gra

Bardzo popularną grą w Google Play, która ma ponad 5 milionów pobrań jest Shoot The Apple. Dlaczego aż tyle? Co stoi za taką popularnością tej gry? Bardzo możliwe, że są to bardzo proste zasady rozgrywki, które nie wymagają żadnych dodatkowych umiejętności niż myslenie. Nasze zadanie to po prostu zestrzelenie czerwonego jabłka. Co ciekawe – nie robimy tego za pomocą, kul, czy innych tego typu rzeczy, a robimy to… kosmitą. Może i zasady są bardzo proste, lecz samo wycelowanie już takie nie jest. Każdy poziom jest coraz trudniejszy oraz czyha na nas coraz więcej przeszkód. Jedyne co możemy zrobić to w odpowiednim momencie w nie uderzyć, strącić je lub poczekać aż same usuną się z drogi.

Podczas gry zbieramy monety, które pozwalają na odblokowanie kolejnych światów. Tych jest aktualnie 20, a każdym z nich ponad 20 plansz. To daje nam łącznie 20×20, a więc ponad 400 poziomów. Co ciekawe – stale dochodzą nowe aktualizacje od producentów, a to kompletnie za darmo! Jak widać – rozrywki jest tutaj ogromna ilość i gra nie skończy się nam tak od razu. A jeśli już, to wiemy, że niedługo pojawi się kolejny świat z kolejnymi poziomami. Imponująca ilość. Wracając do samej gry – ilość kosmitów, których możemy wystrzelić jest nieograniczona żadnymi limitami. Mimo wszystko – są one zliczane i zależnie od tego zostaje nam przydzielana odpowiednia ilość punktów.

Gra wygląda i działa bardzo przyjemnie. Ze wszystkim radzą sobie nawet słabsze telefony, lecz na nich odczuwaliśmy spadek ilości FPS, a przy wielu jednocześnie latających stworkach – minimalne zacięcia. Mocniejsze konstrukcje dawały sobie radę bez problemu.

Czy tylko mi się wydaje, że jest tutaj małe nawiązanie do firmy Apple? Spójrzcie na samo jabłko, które musimy „pacnąć”. Jest ono słodkie i ma nie wiedzieć czemu słuchawki z antenką – niepotrzebny bajer?

Gra za darmo w Google Play.

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button