Shine Runner – pościgaj się na wodzie

Jeśli chcesz zmierzyć się w wyścigach samochodowych, to musisz znaleźć w Google Play oraz AppStore grę pokroju popularnego Need for Speeda. Jeśli natomiast masz chęć na nieco bardziej oryginalną produkcję, w której zamiast szybkich samochodów gracze mają do czynienia z swego rodzaju motorówkami, to zachęcamy Cię do zapoznania się z treścią tego wpisu, w którym przedstawimy główne cechy gry „Shine Runner”.

Już na samym początku musimy napisać o jednej, dość istotnej, kwestii dotyczącej Shine Runner. Opisywana w tym wpisie produkcja zapewne nie spodoba się tym wszystkim, którzy szukają bardziej profesjonalnych gier traktujących bardzo poważnie temat wodnych wyścigów.

Zapytacie pewnie, skąd ta nasza pewność? Otóż wszystko dlatego, że głównym bohaterem Shine Runner jest typowy mieszkaniec wsi, który zajmuje się pędzeniem bimbru. Zadaniem gracza jest natomiast sterowanie motorówką wirtualnego wieśniaka i transportowanie wytworzonego przez niego specyfiku alkoholowego. Przyznacie więc, że sam pomysł na grę Shine Runner nie jest dość przekonywujący, szczególnie dla wielbicieli typowych sportowych aplikacji.

To, co przede wszystkim powinno podobać się Wam w produkcie studia Vector Unit, to dość ładnie wyglądająca oprawa graficzna, dzięki której można odczuć prawdziwy klimat towarzyszący morskim podróżom na motorówkach.

Warto wspomnieć także o tym, że w Shine Runner wirtualna wodna maszyna zachowuje się bardzo realistycznie, dzięki czemu podczas gry odczuwa się jeszcze większą frajdę.

Niestety, opisywana w tym wpisie gra jest stosunkowo dość krótka. Jeżeli więc szukacie produkcji na dłuższą chwilę, to z pewnością możemy polecić Wam Shine Runner. Gdybyście jednak chcieli aplikację na kilka dobrych godzin, to zachęcamy do przejrzenia innych wpisów zamieszczonych na naszym blogu.

Shine Runner jest dostępne w Google Play oraz AppStore i kosztuje kolejno 6,20 zł i $1.99.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button