„Shadowgun: DeadZone” już w Google Play

Studio Madfinger Games udostępniło w Google Play wersję beta gry sieciowej zatytułowanej „Shadowgun: DeadZone”. W związku z ową premierą wiążą się dwie wiadomości – jedna dobra, a druga zła. Ta dobra? Gra dostępna jest zupełnie za darmo. Niestety, nie mogą pobrać jej na swoje urządzenia wszyscy, a tylko i wyłącznie  posiadacze sprzętu pracującego na układzie Tegra 3.

Gry Shadowgun przedstawiać pewnie większości z Was nie trzeba. Czeska produkcja już od dłuższego czasu jest jednym z hitów wśród graczy mobilnych. I trudno się temu dziwić, w końcu wygląda niesamowicie i pozwala na wiele godzin rozrywki na najwyższym poziomie.

Nasi południowi sąsiedzi zainspirowowani sukcesem swojej strzelanki postanowili już jakiś czas temu wydać swego rodzaju kontynuację Shadowguna, pozwalającą na grę sieciową. Do tej pory niewiele pojawiło się informacji na temat edycji DeadZone. Plotki w tym przypadku nie są jednak potrzebne, gdyż Madfinger Games opublikowało właśnie wersję beta swojego najnowszego tworu. Dzięki temu, możemy sprawić, jak „w praniu” spisuje się „Shadowgun: DeadZone” i czego można spodziewać po jego oficjalnej premierze.

Udostępniona za darmo gra oferuje dwa tryby gry: Deathmatch i Zone Control. W każdy z nich zagrać możemy – póki co – na zaledwie dwóch mapkach. Nie ma co jednak w żaden sposób na to narzekać – plansze wyglądają bowiem po prostu nieziemsko, a efekty dźwiękowe zastosowane w grze powalają na kolana. Poza tym nie należy zapominać, że jest to jedynie wersja beta.

Choć ilość upublicznionych już trybów i mapek nie imponuje, na pewno nie można tego samego powiedzieć o sklepie z dodatkami do gry. Tych jest już całkiem sporo, dzięki czemu nie jesteśmy zmuszani podczas testowania do strzelania ciągle jedną i tą samą bronią.

Warto jeszcze wspomnieć o tym, że autorzy „Shadowgun: DeadZone” zaprezentowali światu już czterech głównych bohaterów gry: Żołnierza, Zabójcę, Mutanta i…Tancerza. Szczerze mówiąc, nie wiemy, co skłoniło Czechów do stworzenia tego ostatniego, ale cóż – ważne, że w sieciówkę Shadowgun gra się bardzo dobrze i nie występuje w niej jakaś zatrważająca ilość bugów.

Jeżeli macie ochotę zagrać w wersję beta najnowszej gry od Madfinger Games, odwiedźcie Google Play. Pamiętajcie jednak, że opisywana tutaj produkcja działa jak na razie tylko na urządzeniach z układem Tegra 3.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button