Secret Passages – znajdź zagubione przedmioty

Aplikacja, która gości w tym wpisie jest czymś więcej, niż setki gier, w których musimy przeszukiwać pokoje w poszukiwaniu przedmiotów potrzebnych do uwolnienia się z pomieszczenia. Secret Passages daje szansę na odkrywanie nowych krain, gdzie każdy budynek stanowi swego rodzaju tajemnicę. Jeżeli lubicie przygody z poszukiwaniem skarbów, powinniście być zadowoleni z tej gry.

W produkcji wcielamy się w postać poszukiwaczki zagubionych przedmiotów. Na początku naszej przygody mamy ograniczone możliwości, jeżeli chodzi o ilość obiektów do przeszukania. Do naszej dyspozycji jest miły pan, który zbiera znalezione przez nas przedmioty i skupuje za odpowiednim wynagrodzeniem. Podczas poszukiwań na dolnym pasku wyświetlają nam się nazwy przedmiotów, które mamy w planach odszukać. Do naszej dyspozycji oddano latarki i inne przedmioty, umożliwiające penetrację ciemnych zakątków.

Zwykle jest tak, że szukamy nie tylko jednej rzeczy – wręcz odwrotnie – dwa to nasze minimum. Za szybkie odnalezienie wypisanych obiektów otrzymujemy bonus w postaci pomnożenia punktów zebranych w grze. Jeżeli nie uda nam się zmieścić w tym limicie, nic strasznego się nie dzieje – po prostu zarabiamy mniej. Jeśli dostarczymy do miłego pana odpowiednią ilość przedmiotów, otrzymamy możliwość odblokowania kolejnej części zamglonej planszy. Zabawa w Secret Passages jest przyjemna. Polecamy.

Pobierz Secret Passages za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button