Rybka MiniMini – zaopiekuj się znaną rybką MiniMini

Zapewne dobrze znacie żółtą, zawsze uśmiechniętą rybkę MiniMini, która gości w telewizorach większości dzieci. Co powiecie na grę, która uczy, w jaki sposób opiekować się zwierzątkiem, sprzątać akwarium, karmić, zapewniać zabawę i odpowiednie samopoczucie? Polska wersja językowa jest stworzona dla naszych milusińskich. Lubimy to!

Twoje zadanie będzie polegało na zaopiekowaniu się Rybką MiniMini, zabawie z nią, karmieniu i dbanie o czystość. Należy pamiętać, ze MiniMini nie lubi się nudzić. Za każde zadanie zbierasz punkty, które są bardzo wartościowe, gdyż dzięki nim masz szansę wysoko zapisać się w Rankingu Najlepszych Opiekunów – co za zaszczyt, prawda? :)

Przed Tobą jest 6 poziomów, które odblokowują dodatkowe funkcje. Etap pierwszy jest najprostszy – masz w nim do wyboru podstawowe opcje. Drugi poziom zaczyna się od 1000 punktów – bonusem jest możliwość gry w Memo. Trzeci etap – od 2000 punktów – odblokowujesz dodatkowe jedzonko za 15 punktów.

3000 punktów nie jest już tak prosto zdobyć – jeżeli jednak uda Ci się tego dokonać, dostaniesz możliwość gry w kółko i krzyżyk z MiniMini. Dodatkowe jedzenie uzyskujesz w levelu 5 – należy uzbierać minimum 4000 punktów. Jak dojdziesz do 6 poziomu, możesz uznać się na podwodnego mistrza – wir wodny zostaje odblokowany!

Należy zwracać uwagę na to, aby rybka nie była przejedzona – jeżeli do tego dopuścisz, zostaną Ci odebrane punkty, które są tak istotnym elementem gry. W każdej chwili możesz zabrać wodnego przyjaciela w podróż, lub zapewnić zabawę, poprzez puszczanie wesołej muzyki i taniec.

Gra idealna dla dzieci – najważniejsze – w języku polskim. Polecamy!

Pobierz Rybka MiniMini za darmo w AppStore dla swojego dziecka!

Ocena appsblog.pl: 10/10 (w kategorii gier dla dzieci).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button