Run Like Hell! ONLINE – runner sieciowy to świetna sprawa!

Runnery to obecnie jeden z najbardziej popularnych gatunków gier mobilnych. Mimo że obecnie prawie każdy ma w swoim smartfonie stały dostęp do internetu, dopiero twórcy Run Like Hell wpadli na pomysł, by zrobić wieloosobową „biegałkę” online. Jak wygląda ściganie się w wirtualnym świecie? Za chwilę dowiecie się tego i kilku innych ciekawych rzeczy odnośnie opisywanej gry.

W Run Like Hell! ONLINE zadanie gracza jest zgoła inne, niż w większości runnerów. Tutaj nie biegniemy przed siebie tak długo, jak nam się to uda. Biegamy – niczym olimpijczycy – jedynie od startu do mety. Celem jest natomiast zdobycie pierwszego miejsca w wyścigu. Jeżeli macie doświadczenie w runnerach – powinniście sobie poradzić. Nie myślcie jednak, że zostanie mistrzem jest proste.

Opisywana gra pozwala nam na wcielenie się w jedną z kilku dostępnych postaci. Każdą z nich możemy w późniejszym czasie „stroić” w różnego rodzaju ciuszki i ulepszenia. Te kupujemy za fanty zdobyte podczas wyścigu. Mimo że wszystko wydaje się proste, wierzcie mi – zdobycie wymarzonego outfitu do najłatwiejszych zadań nie należy.

Jeśli chodzi o system rozgrywki, w Run Like Hell! ONLINE wszystko odbywa się podobnie, jak w standardowych runnerach. Wirtualna postać biegnie więc za nas, a my jedynie decydujemy, kiedy ma się schylić, a kiedy oddać skok. Po drodze czyha na nas mnóstwo przeszkód, tak więc mimo w miarę prostego sterowania, poziom trudności stoi na dość wysokim poziomie.

Najważniejszą zaletą Run Like Hell! ONLINE jest fakt, iż jest ona całkowicie darmowa. Jeżeli lubicie grać w runnery i rywalizować z innymi, gra z tego wpisu jest bez dwóch zdań dla Was!

Run Like Hell! ONLINE do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 10/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button