Rozgrywki MotoGP już wkrótce zagoszczą na naszych smartfonach

Mamy znakomitą wiadomość dla wszystkich osób, które pasjonują się wyścigami szybkich motocykli. Polskie studio Vivid Games wraz z brytyjskim Connect2Media zapowiedziało ostatnio, że pod koniec maja bieżącego roku odbędzie się premiera gry MotoGP 2012, która – jak zresztą sama nazwa wskazuje – będzie w całości poświęcona motocyklowym mistrzostwom świata.

Grand Prix motorcycle racing, popularne MotoGP, to najbardziej prestiżowe, motocyklowe wyścigi świata, których ranga w świecie dwóch kółek porównywalna jest do tej, jaką wśród fanów samochodów posiada Formuła 1. Nic więc dziwnego, że informacja o zbliżającej się premierze gry, która będzie odnosiła się do rywalizacji na torze najszybszych jednośladów, wzbudziła tak wiele emocji w środowisku miłośników motocykli.

Oczywiście, jak to zwykle bywa w przypadku wpisów zapowiadających zbliżającą się premierę, w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie napisać Wam żadnych szczegółów odnośnie rozgrywki w aplikacji MotoGP. Filmik promujący najnowsze dzieło Vivid Games nawet przez ułamek sekundy nie zdradza nam tego, jak wyglądać będzie oprawa graficzna dobrze zapowiadającej się gry motocyklowej.

Ze wspomnianego przez nas chwilę wcześniej trailera można wywnioskować jedynie, że mobilna wersja MotoGP będzie całkowicie poświęcona motocyklowym mistrzostwom świata, a to oznacza, że najprawdopodobniej do dyspozycji gracza oddanych będzie przynajmniej 18 torów znanych wszystkim fanom wyścigów z jednośladami w roli głównej.

Przypuszczać można, że poza trybem kariery, MotoGP oferować także będzie funkcję pojedynczego wyścigu. „Na mieście” chodzą również słuchy, że w grze polsko-brytyjskim produkcie mobilnym będzie udostępniona gra sieciowa.

Jedyną, póki co potwierdzoną, informacją jest fakt, że smartfonowe MotoGP pojawi się na rynku pod koniec maja bieżącego roku. Vivid Games planuje zamieścić grę w Google Play i w chwili obecnej nie myśli o stworzeniu tytułu na urządzenia pracujące na systemie iOS.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close