Rope’n’Fly 3 – From Dusk Till Dawn – skoki na wieżowce

Rope’n’Fly 3 to gra zręcznościowa, która zainteresuje z pewnością wielu użytkowników ,,jabłuszkowych” urządzeń. Aplikacja, w której głównym bohaterem jest groźnie wyglądający mężczyzna w czarnym stroju wymaga od gracza dużego skupienia i świetnego refleksu podczas podniebnych skoków. Aby nie dopuścić do roztrzaskania się naszego bohatera o miejską drogę, musimy kierować jego skokami tak, aby zawsze miał podparcie w linie zaczepianej na wieżowcach.

Najważniejsze w grze jest prawidłowe sterowanie. Jeżeli nie skorzystacie z etapu wprowadzającego, możecie wypowiadać podczas gry wiele brzydkich słów, z powodu notorycznego roztrzaskiwania ,,czarnego” o asfalt. Aby oszczędzić Wam nudnego tutoriala, przedstawimy w skrócie sposób sterowania ludzikiem.

Gdy zaczynamy grę, mężczyzna spada z nieba. Aby uniknąć bliskiego kontaktu z ziemią, jeszcze w momencie spadania dotykamy najwyższego miejsca na wieżowcu, aby zaczepić na nim linę, która unosi ludzika w powietrzu, i zgodnie z siłą odśrodkową, powoduje wahanie człowieczka na budynku. Musimy wyczuć moment, w którym puścić linę i zaczepić ją o kolejny budynek. Naszym zadaniem bowiem nie jest huśtanie się na wieżowcu, lecz przebycie jak najdłuższego dystansu.

Jeżeli zdarzy się, że nie uda nam się zaczepić liny, ,,czarny” spada na ziemię i roztrzaskuje się w drobny mak. Plusem aplikacji jest to, że oddając urządzenie w ręce dzieci, możemy wyłączyć w opcjach efekt rozbryzgującej się krwi, przez co gra nie jest tak drastyczna.

Pobierz Rope’n’Fly 3  za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button