Roll – sprawdź swoją precyzję

Roll to jedna z aplikacji, która przywraca wspomnienia z dzieciństwa. Pamiętacie plastikowe zabawki, w których trzeba było wcelować kulki do odpowiednich dziurek? Produkcja, którą dzisiaj opisujemy jest mobilną wersją tej właśnie zabawy. Rywalizacja z użytkownikami z całego świata z pewnością będzie świetną mobilizacją do pobijania własnych rekordów.

Naszym zadaniem w grze Roll jest skierowanie za pomocą akceleratora kulki do odpowiedniego otworu. Może się wydawać, że misja jest prosta – dajemy gwarancję, że wcale tak nie jest. Połączenie najprostszej zabawy świata z jednym z najlepszych smartfonów, daje miks doskonały. Trzeba wykazać się niezwykłym wyczuciem i delikatnością ruchu, aby skierować kulkę w odpowiednie miejsce.

Pierwsze etapy są proste. Mamy na ekranie jedną kulkę i jedną dziurkę – musimy tak poruszać urządzeniem, aby wcelować kuleczką do ,,domku”. Mamy ograniczony czas na każde zadanie – to funkcja działa pobudzająco i wprowadza trochę nerwowej atmosfery do gry. Kolejne etapy są dużo trudniejsze. Co powiecie na pięć kulek, z czego cztery są różowe a jedna niebieska? Analogicznie otwory są tego samego koloru. Waszym zadaniem jest trafienie kuleczką danej barwy w dziurkę tego samego koloru.

Jeżeli pomylicie się w kierowaniu kuleczek i traficie niebieską do różowego okręgu – Wasza gra jest skończona. Roll z pewnością pomaga w koordynacji ruchowej, poprawia naszą sprawność w dłoniach, oraz sprawdza się świetnie jako ,,odstresowywacz”. Polecamy!

Pobierz Roll za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button