AndroidDarmoweGry na Androida

The Rockets – walka z bossami

therockets

Oto produkcja studia Local Space o nazwie The Rockets, która kojarzyć się może z kosmosem tak jak sama gra, gdzie poruszamy się w bliżej nie określonej przestrzeni, którą możemy nazwać kosmosem. Wcielamy się w pilota statku, za pomocą którego musimy zniszczyć naszego przeciwnika, którzy podczas całej rozgrywki są przedstawiani jako bossowie.

Bardzo przypomina to właśnie końcowe etapy wielu gier, w których to musimy niszczyć silnych przeciwników w kilku krokach. Bossowie zmieniają swoje ataki po utraceniu określonej ilości życia. Zwykle są one coraz trudniejsze – mimo tego, że przeciwnik jest coraz słabszy.

W trakcie gry będziemy zbierać monety/pieniądze, które można potem wymieniać na upgrade’y. Wirtualnej gotówki jest zwykle wystarczająco by kupować sobie coś po pokonaniu każdego z przeciwników. Łatwo dopasować wtedy swój statek do własnego stylu rozgrywki.

therockets (2)

Gra jest wykonana naprawdę przyzwoicie. Wygląda dość dobrze, a optymalizacja jest odpowienia, gdyż na słabszych urządzeniach aplikacja nawet lekko się nie przytnie. Sprawa dźwięku to oczywiście kwestia gustu, lecz mnie osobiście podobaja się wszystkie efekty.

W grze znajdziemy ponad 30 poziomów (czyli właściwie przeciwników), a z czasem dochodzić będą kolejne. O ile producent nie porzuci gry. Aplikacja nie jest niestety w pełni darmowa, gdyż za późniejsze epizody trzeba zapłacić.

Polecamy!
Ocena 7/10
Za darmo w Google Play.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close